Про послуги ЦНАП та локацію мережі відділень

Дата: 27.04.2021 08:55

Надання послуг в одному приміщенні для мешканців нашої громади стало можливим завдяки відкриттю ЦНАПу.

Генеральний офіс ЦНАПу знаходиться в с. Липини, територіальний підрозділ у с. Підгайці та віддалені робочі місця у старостинських округах.

Так, наприклад, для отримання послуги жителю с. Пальче не потрібно їхати до сільської ради у с. Підгайці, послугу можна замовити в адміністратора ЦНАПу на віддаленому робочому місці у приміщенні старостату с. Хорлупи. Тобто, ЦНАП забезпечує організаційну єдність фронт-офісу (власне ЦНАП) та бек-офісу (суб’єктів надання адміністративних послуг) в межах Підгайцівської сільської ради.

Сьогодні ЦНАП надає 150 послуги. Усі послуги можна розділити на:

- 7 послуг з реєстрації/зняття з реєстрації мешканців (у тому числі видача довідок про склад сім’ї , про реєстрацію місця проживання чи зняття з реєстрації особи , внесення до паспорта громадянина України відомостей про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць);

- 48 послуг соціального характеру (надання субсидій, пільг, різних видів державної допомоги, призначення одноразової допомоги);

- паспортні послуги (вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку);

-19 послуг з питань містобудування, благоустрою, житла (присвоєння поштової адреси , видача ордера на видалення зелених насаджень, видача чи продовження дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами);

- 8 послуг з реєстрації нерухомості;

- 41 послуга у сфері земельних питань;

- 7 послуг пенсійного фонду (призначення (перерахунок) пенсій, видача пенсійного посвідчення, зміна способу виплати пенсії, видача довідок);

- послуги з реєстрації актів цивільного стану (державна реєстрація народження, смерті, шлюбу)

Послуги пенсійного фонду буде надавати фахівець Головного управління ПФУ у Волинській області у перший четвер кожного місяця з 9.00 до 12.00 год.

У планах – розширення переліку послуг, зокрема, встановлення робочої станції для оформлення та видачі паспортних документів. Готуємо клопотання для отримання субвенції з державного бюджету для закупівлі такої станції.

З переліком послуг, графіками роботи генерального офісу та віддалених робочих місць ЦНАП можна ознайомитися на офіційному сайті громади в рубриці «ЦНАП».