Внутрішню оцінку якості соцпослуг провели у Вишневі та Борохові

Дата: 06.07.2023 14:21

5 липня Фахівець із соціальної роботи Оксана Патрай, спільно з начальником служби у справах дітей Аліною Піскорською, старостою Катериною Манноновою та поліцейським офіцером Підгайцівської громади Дмитром Грибом здійснили спільний рейд у селах Борохівського старостату.

Посадовці провели внутрішню оцінку якості соціальних послуг з метою вивчення рівня задоволення ними одиноких громадян Підгайцівської громади з Вишнева та Борохова.

У цілому, рівень надання послуг догляду вдома для 7 відвіданих громадян був оцінений як такий, що здійснюється на належному рівні.