Поради, як правильно спілкуватися з тими, хто втратив близьку людину

Дата: 19.06.2023 12:43

На сторінці Мінсоцполітики у Фейсбуку повідомляють, що у межах ініціативи Олена Зеленська зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров`я продовжується комунікаційна кампанія Ти як?

Що сказати, коли бракує слів? Коли «співчуваю» здається таким банальним, що врешті ми мовчимо або сподіваємося зарадити чимось на кшталт «не плач».

Людина, яка втратила близьких, відчуває величезний біль, і щоб не зробити гірше, ми маємо навчитися бути поряд, слухати, добирати слова та обіймати серцем.

Що варто пам’ятати:

• ◽️ важливо бути тактовним і терплячим;
  • ◽️ поважати людину та її бажання прожити горе по-своєму;
  • ◽️ не тиснути, не применшувати горя, не давати порад.

У дописі також згадують, як правильно спілкуватися з людьми в жалобі та яких фраз точно варто уникати.

#ТиЯк