Пошук

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 09.02.2023 16:39
Кількість переглядів: 165

Повідомлення

про оприлюднення проекту документа державного планування

та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території земельної ділянки для рибогосподарських потреб в с. Липини Луцького району Волинської області, в т. числі звіт СЕО.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Підгайцівська сільська рада.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Підгайцівської територіальної громади: https://pidgayci-gromada.gov.ua/ – 19 січня 2023 року. Публікація заяви в газеті «Програма-Панорама» від 19 січня 2023 року, в газеті «Волинська газета» від 18 січня 2023 року.

Дата подання проекту Детальний план території земельної ділянки для рибогосподарських потреб в с. Липини Луцького району Волинської області, повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та ДПТ на офіційному веб-сайті Підгайцівської територіальної громади: https://pidgayci-gromada.gov.ua/ 9 лютого 2023 року. Публікація в газеті «Програма-Панорама» від 9 лютого 2023 року, в газеті «Волинська газета» від 8 лютого 2023 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 10.03.2023 року об 11 годині в приміщенні Підгайцівської сільської ради (Адреса: 45602, Волинська обл., Луцький р-н, село Підгайці, вул. Шкільна, 30).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Підгайцівська сільська рада. Адреса: 45602, Волинська обл., Луцький р-н, село Підгайці, вул. Шкільна, 30.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Підгайцівська сільська рада. Адреса: 45602, Волинська обл., Луцький р-н, село Підгайці, вул. Шкільна, 30. Е-mail: pidgayci@gmail.com.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом усього терміну громадського обговорення.

Пропозиції, що подаються, повинні містити обґрунтування з врахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Підгайцівська сільська рада. Адреса: 45602, Волинська обл., Луцький р-н, село Підгайці, вул. Шкільна, 30, веб-сайт: https://pidgayci-gromada.gov.ua/.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Строк громадського обговорення та консультування становить не менше як 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 10.03.2023 включно.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних