Повідомлення про громадські слухання щодо обговорення детального плану території земельної ділянки

Дата: 20.09.2022 16:58

Повідомляємо, що на підставі рішення Підгайцівської сільської ради №20/6 від 16 вересня 2022 року розроблена містобудівна документація «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної інфраструктури в с.Липини Луцького району Волинської області».

Ознайомитись з містобудівною документацією можна за адресою Луцький район, с.Підгайці, вул. Шкільна, 24, з 08.00 год. до 13.00 год., з понеділка по п’ятницю, подавати пропозиції та зауваження письмово.

Громадські слухання щодо обговорення детального плану території земельної ділянки відбудуться 27.10.2022 об 11.00 год. в приміщенні будинку культури (с.Підгайці, вул. Шкільна, 28).