Розширили кругозір дітей про світ тварин: романівські школярі відвідали Луцький зоопарк

Дата: 19.07.2023 10:21

18 липня учні початкової ланки ліцею села Романів Підгайцівської громади мали цікаве знайомство зі світом тварин Луцького зоопарку

Такі екскурсії стали вже традиційними для дітей Підгайцівської громади, адже між зоопарком та громадою налагодили співпрацюю.

У Романівському старостаті щороку заготовляють сіно для мешканців Луцького звіринцю, а натомість малеча має можливість безкоштовно поринути до світу тварин та насолодитися заквітчаними локаціями літнього зоопарку.

“Учнів переповнювали емоції та усмішки. Усім дуже сподобалася екскурсія. Щиро дякуємо Підгайцівській територіальній громаді,старості села Романів Віктору Володимировичу Ковжуку за організацію відпочинку для наших дітлахів”, - повідомили на сторінці ЗЗСО у Фейсбуці.

Фото без описуУ Романові підготували сіно для підопічних Луцького зоопарку