У Романові підготували сіно для підопічних Луцького зоопарку

Дата: 15.06.2022 12:23

Фото без описуСпівпраця керівництва Романівського старостинського округу Підгайцівської сільської ради та Луцького звіринця продовжується.

Як і минулого року, на прохання старости Віктора Ковжука, працівники комунального підприємства Підгайцівської сільської ради та небайдужі жителі Юрій Корнійчук із с.Звірів та Петро Козак, Андрій Борбенчук, Володимир Пекарський із с.Романів викосили, висушили, потюкували та завезли в зоопарк понад 5 тонн сіна.

Нагадаємо, раніше у Підгайцівській громаді для Луцького зоопарку зібрали та завезли овочі, фрукти, зерно, солому, хліб. Таким чином мешканці громади вирішили допомогти адміністрації звіринця пережити воєнний час, оскільки кількість відвідувачів знизилась, відповідно, прибутки - теж.