Громадська панахида за участі керівників Підгайцівської громади, працівників сільради та місцевих мешканців відбулась традиційно у Підгайцях, біля стели загиблим Героям, які віддали життя, відстоюючи інтереси України.  

Разом із протоієреєм ПЦУ Андрієм Мовчанюком присутні помолилися за загиблих Героїв Небесної Сотні, вшанували їхню пам'ять виконанням Гімну України та покладанням квітів.

Напередодні, у будинку культури села Підгайці, відбувся вечір пам'яті Героїв Небесної Сотні. Під час виступу Підгайцівський  сільський голова Юрій Семенюк зазначив, що майже десятилітня свідома боротьба українського народу обов’язково завершиться перемогою.

«Шини не врятували від куль, але дали нам зрозуміти, що попереду не простий шлях. Завдяки революціям на Майдані, за ці роки ми змогли мобілізувати внутрішні сили для протистояння ворогу. Наша сила в єдності, взаємопідтримці та вірі у наших оборонців. Низький уклін усім воїнам, які віддали життя у боротьбі за Українську державу. Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні», - додав очільник громади.