Вечір памяті Героїв Небесної Сотні зібрав повен зал глядачів із більшості сіл Підгайцівської громади.

Працівники Центру культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради підготували емоційне дійство, у якому вдало поєднали вокальні таланти аматорів місцевої сцени та танцювальний хист вихованців хореографічних студій, які діють при будинках культури у селах Підгайці та Піддубці.

Патріотичні пісні у неймовірному виконанні гурту «Любо», учнів Підгайцівського ліцею, Ігора Левчука із села Липини, Тетяни та Сергія Горбачів, сестер Воробець зі Звірова, Катерини Чиж із Борохова, гурту «Браво» із села Крупа, квартету «Жива пісня», Анастасії Ковжук із села Романів викликали у глядачів щемливі відчуття, тож вони тихцем витирали сльози. Супроводжували вокальні номери вихованці Підгайцівського зразкового аматорського ансамблю танцю "Гармонія".

 

 

 

У холі будинку культури працівники бібліотечної мережі Підгайцівської громади облаштували виставку-інсталяцію «Майдан… Війна… Свобода». Там вони зібрали не лише книги, у яких відображені історії учасників Майдану, а й додали атмосферності за допомогою касок та шин - символів боротьби Героїв Небесної Сотні за свободу.

Завершився вечір памяті виступом Підгайцівського сільського голови Юрія Семенюка, який зазначив, що майже десятилітня свідома боротьба українського народу обовязково завершиться перемогою.

«Шини не врятували від куль, але дали нам зрозуміти, що попереду не простий шлях. Завдяки революціям на Майдані, за ці роки ми змогли мобілізувати внутрішні сили для протистояння ворогу. Наша сила в єдності, взаємопідтримці та вірі у наших оборонців. Низький уклін усім воїнам, які віддали життя у боротьбі за Українську державу. Вічна память Героям Небесної Сотні», - додав очільник громади.