У Підгайцях висадили 80 саджанців сосни і липи. ФОТО

Дата: 28.10.2022 21:10

У селі Підгайці в урочищі Бутир, яке місцеві називають "гори", висадили 80 саджанців сосни та липи.

Про це на сторінці у Фейсбуці повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

За його словами, якщо деревця приживуться, за кілька років тут буде лісок, який може стати гарним місцем відпочинку, а хвойні дерева позитивно впливатимуть на якість повітря.

Він подякував  усім учасникам акції за товариство та спільну працю на благо громади, а особливо - місцевим мешканцям Василю Сметані та його синочку Миколці, які підтримали ідею і прийшли з лопатами саджати дерева.

Нагадаємо, нещодавно у громаді висаджували дерева біля церкви у селі Воротнів.