У селі Воротнів Підгайцівської громади висадили новий парк

Дата: 19.10.2022 12:14

Молоді саджанці клену, берези та липи висадили мешканці Воротнева у своєму селі.

До створення нового парку на прилеглій до Храму Різдва Пресвятої Богородиці території долучились, також, заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь, представники колективу Підгайцівської сільської ради, поліцейські офіцери громади.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Заснувати зелену зону на галявині біля Храму запропонувала староста округу Олена Голубович

Фото без описуФото без опису
«Ідея створення молодого парку виникла давно, адже територія біля Храму дозволяє. З’явилася гарна можливість в останні теплі осінні дні прикрасити цю мальовничу місцину і принести користь жителям. Зважаючи на всі події, які відбуваються у країні зараз, вирішили висадити парк з думками про Перемогу. Сподіваємось, саджанці приймуться та будуть розквітати, як і наша Україна».

Фото без описуФото без опису

«Дерева у парку сьогодні садили разом з дітьми, вони додадуть мальовничості прилеглій до Храму території, адже церква знаходиться на підвищенні, а нові дерева згодом стануть окрасою нашого неповторного Вотротнева», - каже одна з ініціаторок створення парку, воротнівчанка Оксана Демусь.