Педагогічний колектив та батьки Воротнівської школи поставили собі за мету зробити накриття над сходами школи та їдальні і підготували проєкт на програму підтримки громадських ініціатив «Бюджет участі - 2021».

Але, окрім того, що вони мають пройти конкурсний відбір серед інших учасників, мають ще й забезпечити співфінансування проєкту на суму не менше 10% від кошторису.

Аби зібрати необхідну суму, «шкільна команда» підійшла до справи креативно. Вони напекли чимало смаколиків та організували розпродаж прямо під час святкування Дня села Воротнів, яке відбулось цими вихідними на території сільського Будинку культури.

Директорка школи Вікторія Кошелюк розповіла, що їхній задум вдався -  і вже до кінця свята спільними зусиллями зібрали навіть трохи більшу суму, ніж очікували. «Ми розуміємо, що беремо участь у конкурсі, і не залежно від його результату, кошти підуть на благо школи, на реалізацію важливих та цікавих проєктів та задумів» - зазначила Вікторія Кошелюк.

Заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук, який був на святкуванні у Воротневі, розповів, що ідея із смаколиками була дуже вдалою, адже їх охоче купували і батьки, і діти, і гості свята.

«Я й сам долучився, бо коли бачиш людей, які хочуть змінити «світ» на краще, хочеться їм допомогти», - зазначив посадовець.

Нагадаємо, проєкти на програму підтримки громадських ініціатив «Бюджет участі - 2021» можна ще подати до 17.00 середи 18 серпня 2021 року.

Деталі за цим посиланням - https://pidgayci-gromada.gov.ua/news/1626370314/