Оголошення! «Бюджет участі - 2021»

Дата: 15.07.2021 20:26

Шановні мешканці громади!

З 19 липня 2021 року розпочинаємо прийом Анкет учасників конкурсу Підтримки громадських ініціатив жителів Підгайцівської територіальної громади «Бюджет участі - 2021»
ПРОГРАМА підтримки, в якій детально розписано умови конкурсу та склад комісії з визначення кращих громадських ініціатив розміщені на офіційному сайті громади за посиланням: https://pidgayci-gromada.gov.ua/bjudzhet-uchasti-2021-14-39-49-15-07-2021/
Мета Програми – підтримка громадських ініціатив в пріоритетних напрямках розвитку територіальної громади, які спрямовані на активізацію громади шляхом розвитку навичок самоорганізації населення, залучення місцевих ресурсів для спільного вирішення важливих проблем соціального, культурного та екологічного характеру, збереження інфраструктурного розвитку громади.
Фінансування буде здійснено в трьох бюджетних номінаціях:
- 100 тис. грн;
 - 60 тис. грн;
- 40 тис. грн.

Співфінансування учасників ініціативної групи (громадян населених пунктів громади) у розмірі не менше 10% відсотків від частки фінансування Проекту з бюджету громади.
Напрями використання коштів:
1. Благоустрій вулиць, паркових зелених зон та зон відпочинку, прибудинкових територій  населених пунктів громади.
2. Створення умов для комфортного проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у важких життєвих обставинах.
3. Організація дозвілля, спортивного та культурно – масового життя населення; підтримка творчої та обдарованої молоді (культурно-мистецьких заходів); облаштування дитячих ігрових площадок та спортивних майданчиків, майданчиків для загальної фізичної підготовки, інше.
4. Покращення екологічної ситуації, охорона  навколишнього природного середовища, тощо.
5. Розбудова, збереження та відновлення історично-культурної спадщини територіальної громади (ознакування, ремонт та реставрація пам’яток архітектури, встановлення інформаційних таблиць, відродження місцевих народних традицій та свят тощо).
6. Покращення стану об’єктів дорожньої інфраструктури;
7. Інші суспільно-корисні соціальні проекти.
Дедлайн - 17.00 год. 18.08.2021р.
Від однієї ініціативної організації може бути подано не більше однієї пропозиції.
Організатор конкурсу – відділ регіонального розвитку, проектної та інвестиційної діяльності Підгайцівської сільської ради.

Будемо раді вашій активності!