Інформуємо

З усіх питань можна звертатись до Головного спеціаліста Відділу містобудування та архітектури - Яручик Вікторії Русланівни - 0934859772, e-mail: urban.archi.terra@gmail.com

Рішення від 15.09.2021р. № 10/6 Про надання дозволу на розроблення детального плану території

Протокол громадських слухань з обговорення детального плану території (ДПТ) житлового кварталу в с. Романів, Луцького району, Волинської області  Відеофіксація

Заява про визначення обсягу стратегічної оцінки Детального плану  території земельної ділянки, площею 20,0 га для нового будівництва сучасного комплексу з переробки та утилізації твердих побутових відходів в селі Пальче на території Підгайцівської сільської ради

Протокол громадських слухань з обговорення ДПТ земельної ділянки для нового будівництва сучасного комплексу з переробки та утилізації твердих побутових відходів в с. Пальче Підгайцівської сільської ради. Відеофіксація.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку та Проект Детального плану території земельної ділянки для нового будівництва сучасного комплексу з переробки та утилізації твердих побутових відходів в селі Пальче на території Підгайцівської сільської радиПовідомленняЗаписка. Додаток 12, 345.

Протокол з обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) для нового будівництва сучасного комплексу з переробки та утилізації твердих побутових відходів в селі Пальче на території Підгайівської ТГВідеофіксація.