У громаді попрощалися з загиблим Героєм Линником Миколою

Дата: 09.09.2024 08:31

У громаді попрощалися з загиблим Героєм Линником Миколою.

8 вересня траурний кортеж військовослужбовця, який понад рік боронив Батьківщину у найгарячіших напрямках фронту назавжди повернув тіло Героя на рідну землю.

Живим коридором зустрічали односельчани Захисника у рідних Підгайцях, дорогу кортежу вселили квітами.

Тут Микола Линник народився і жив, закінчив місцеву школу, працював у колгоспі та на місцевому підприємстві ТзОВ "Асторія Пласт".

Фото без описуФото без опису

Велелюдною пішою ходою супроводжували Героя до батьківської домівки де священнослужителі служили Паростас та до Свято-Михайлівського храму села Підгайці, де відспівали бійця.

Фото без описуЗі всіма військовими почестями у супроводі оркестру та під звуки "Пострілів пошани" тіло захисника віддали землі на місцевому кладовищі.

Микола Линник боронив Батьківщину у лавах піхоти окремої механізованої бригади ЗСУ у найгарячіших напрямках фронту від травня 2023. У липні 2023 отримав вогнепальні поранення, потрапивши під мінометний обстріл противника, а після лікування продовжив нести службу із захисту територіальної цілісності України, доки життя Героя не обірвалося 1 вересня 2024 р.

Фото без описуФото без опису

Добрий, спокійний, завжди готовий допомогти, старанний у навчанні, - так характеризують Миколу Линника однокласники та вчителі.

Немає таких слів, щоб загоїти рани на серці матері, яка втратила сина. Велика подяка і низький уклін родині за мужнього воїна, за Героя. Вічна пам'ять та шана!