У селі Липини поховали Героя Сака Андрія

Дата: 03.09.2024 17:01

У боротьбі з російськими загарбниками Підгайцівська громада втратила Захисника України Сака Андрія Володимировича, який боровся за нашу Батьківщину до останнього подиху.

Життя Героя обірвалося у 33 річницю Незалежності України 24 серпня 2024 року поблизу населеного пункту Урожайне, Волноваського району, Донецької області. Військовослужбовцю було лиш 42 роки.

Солдат мужньо виконав свій військовий обовʼязок і загинув у бою за Україну.

Героя відспівали у кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку.

Попрощатися з загиблим прийшли рідні, друзі, побратими, небайдужі волиняни.

Під звуки церковних дзвонів труну полеглого воїна пронесли Театральним майданом міста.

З усіма військовими почестями поховали військовослужбовця на кладовищі села Липини.

Вічна шана і слава Герою! Царство небесне і вічний спокій його душі