Дата: 17.07.2024 14:50

На території Підгайцівської сільської ради діятиме заборона на продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям.

Таке рішення прийняли 16 липня під час чергової сесії Підгайцівської сільської ради на виконання розпорядження начальника Волинської ОВА.

Таким чином, суб’єктам господарювання усіх форм власності, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями та речовинами виробленими на спиртовій основі на території Підгайцівської громади забороняється продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв (у тому числі пива) та речовин, вироблених на спиртовій основі особам, які перебувають в одностроях Збройних Сил України, інших військових формуваннях України або правоохоронних органах.