Дата: 16.07.2024 08:00

15 липня Підгайцівська громада останню земну шану віддала Захиснику України з села Крупа Бортніку Володимиру Сергійовичу.

Траурний кортеж Героя, який мужньо став на захист Батьківщини супроводжувала велелюдна хода та військовий оркестр.

Односельці зустрічали ескорт з тілом захисника на вулицях рідної Крупи з прапорами, схилившись на коліна, а дорогу встелили квітами.

Спільною молитвою священнослужителі, військовослужбовці, жителі громади, рідні та близькі молили за душу воїна, життя якого обірвалося на війні.

Після прощань вдома, траурна хода рушила до церкви Покрови Пресвятої Богородиці, де відбувся чин похорону. З усіма військовими почестями поховали захисника на чеському кладовищі с. Крупа, поруч із братом.

Вічна пам'ять та шана Герою!

Довідково: Бортнік Володимир Сергійович народився 7 вересня 1985 у м. Вараш Рівненської області. Тут закінчив 2 школу. Згодом вступив до Луцького ВПУ будівництва та архітектури (ПТУ №2). Потому родина переїхала до с. Крупа. Володимир працював на будівельних об'єктах за кордоном. Герой був призваний на військову службу у березні 2024. Життя 38-річного сапера інженерно-саперного взводу штурмового батальйону обірвалося 7 липня 2024 року на Харківському напрямку. У Захисника залишилася сама мати. Не пройшло і пів року як родина втратила старшого брата Героя.