Тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення зростуть

Дата: 16.07.2024 09:22

Тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення зростуть. Таке рішення прийняли 11 липня 2024 під час засідання виконкому Підгайцівської сільської ради.

Тож, від 1 серпня 2024 року діятимуть наступні тарифи:

✅ на послугу централізованого водопостачання за 1 м куб. в розмірі 22,31 грн;
✅ за 1 особу згідно з нормами без встановленого приладу обліку в розмірі 142,78 грн в місяць.

На послугу централізованого водовідведення:
✅ за 1 м куб. в розмірі 29,54 грн;
✅за 1 особу згідно з нормами без встановленого приладу обліку в розмірі 189,06 грн в місяць.

Востаннє тариф на водопостачання та водовідведення  підіймали у 2019 році.

Звертаємо увагу! Щоб вода дійшла до споживача, потрібно профінансувати витрати на весь цикл технологічних процесів, очистити та подати воду. Свердловини, які обслуговує КП при Підгайцівській сільській раді з  плином часу зношуються, а вода стає не придатною для вживання. Тому, виникає потреба у виконанні ремонтних робіт застарілих мереж, в тому числі проведення їх заміни. Водовідведення така ж ситуація. Підвищення вартості послуг дасть змогу закрити мінімальні затрати та можливість не накопичувати борги. Адже, ці витрати, а також ріст вартості електроенергії, палива, реагентів закладаються в тариф, який у результаті впливає на суму рахунку за надану послугу. Звертаємо увагу споживачів послуг водопостачання та водовідведення, що встановлення приладів обліку води суттєво зменшує витрати.