В Підгайцях звітували поліцейські офіцери громади

Дата: 11.07.2024 15:43

11 липня під час засідання виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради поліцейські офіцери Дмитро Гриб та Віктор Томащук підсумували результати роботи над забезпеченням правопорядку та безпеки у Підгайцівській громаді.

Нагадаємо, що третій офіцер нашої громади - Олександр Остапчук віднедавна несе службу із захисту Батьківщини на одному з гарячих напрямків фронту.

Отож за перше півріччя 2024 шерифи, провадячи свою роботу у 20 селах громади, прийняли понад 50 викликів по лінії 102 та розглянули майже 500 матеріалів звернень громадян.

Офіцери розповіли, що за результатами здійсненої профілактичної роботи від накладених штрафних санкцій бюджет громади поповнився на 1,1 млн грн.

Офіцери відпрацьовували рейди спільно з соц службами щодо протидії домашнього насильства, відвідували сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Профілактично-роз’яснювальна робота співробітниками поліції велася у навчальних закладах громади, у сфері благоустрою населених пунктів, щодо запобігання незаконного обігу

наркотичних засобів та алкогольних напоїв.

Належну увагу офіцери приділяли забезпеченню громадському порядку та безпеки, безпеки дорожнього руху та щодо дотримання норм дозвільної системи.

Поліцейські офіцери Підгайцівської громади