Оголошення про скликання 40-ї сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 05.07.2024 20:57

40 чергова сесія Підгайцівської сільської ради 8-го скликання відбудеться 16 серпня 2024 року 14.00 годині у приміщенні Підгайцівської сільської ради.

На розгляд пленарного засідання винесені наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного чергової сорокової сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
    2. Про виконання програми економічного і соціального розвитку Підгайцівської сільської ради за І-ше півріччя 2024 року.
    3. Про внесення змін до рішення сільської ради Про бюджет сільської територіальної громади с. Підгайці на 2024 рік від 22.12.2023 р. №35/6.
    4. Про затвердження розпоряджень сільського голови у міжсесійний період.
    5. Про затвердження звіту «Про виконання бюджету Підгайцівської сільської територіальної громади за перше півріччя 2024 року».
    6. Про внесення змін до Програми.
    7. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради від 13.06.2024 року № 39/12 «Про надання згоди на укладання договору суперфіцію»
    8. Про затвердження плану роботи Підгайцівської сільської ради на ІІ -півріччя 2024 року.
    9. Про внесення змін в додаток 1 до рішення Підгайцівської сільської ради від 30.11.2023 року №34/5 «Про затвердження структури та штатної  чисельності працівників апарату Підгайцівської сільської ради та її виконавчих органів».
    10. Про встановлення надбавок за складність і напруженість в роботі керівникам закладів освіти,  вихователям ЗДО за  період серпень – грудень 2024 року.
    11. Про затвердження плану формування мережі закладів загальної середньої освіти Підгайцівської сільської ради.
    12. Про заборону продажу алкогольних напоїв особам, які перебувають в одностроях Збройних Сил України, інших військових формувань України або правоохоронних органів.
    13. Про передачу в оренду без проведення аукціону нерухомого майна комунальної власності Підгайцівської сільської ради .
    14. Про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної  власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території Підгайцівської сільської ради.
    15. Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, анулювання дозволів на території населених пунктів Підгайцівської сільської ради.
    16. Про затвердження схеми організації дорожнього руху «Схема розташування технічних засобів організації дорожнього руху по вулиці Європейській, вулиці Княгині Ольги, вулиці Григорія Андрузького в с.Липини Луцького району Волинської області»
    17. Про дозвіл на розроблення  детального плану території.
    18. Про затвердження детального плану території.
    19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
    20. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
    21. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
    22. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.
    23. Про оренду.
    24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності (цільове призначення якої змінюється).
    25. Про надання дозволу на розроблення технічної документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки.
    26. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки комунальної власності.
    27. Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо поділу  земельної ділянки комунальної власності.
    28. Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної

грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності  за межами населеного пункту.

1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки комунальної власності для продажу права оренди на земельних торгах.

1. Про надання дозволу на переведення садового будинку в житловий.
    2. Про службове відрядження депутата Підгайцівської сільської ради.
    3. Різне.