Навіки 36: Волинь попрощалася з Героєм Петром Мазуром

Дата: 27.06.2024 16:04

27 червня у Кафедральному соборі Святої Трійці у Луцьку відспівали військовослужбовця Петра Мазура, який загинув, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Фото без описуФото без опису

Петро Володимирович, житель села Борохів Підгайцівської громади був призваний на військову службу у вересні 2023 року.

21 червня 2024 під час мінометного обстрілу противника, виконуючи бойове завдання в населеному пункті Невське Сватівського району Луганської області, старший стрілець - оператор механізованого батальйону отримав смертельні поранення. Страшну звістку про загибель сина на війні матері Героя Мазур Катерині Володимирівні принесли в день народження сина - 25 червня. Захиснику мало б виповнитись лишень 37 років.

Провести в останню дорогу Героя Петра Мазура прийшли рідні, друзі, побратими та жителі громади.

У рідному Борохові шлях руху кортежу встеляли квітами. Земляки навколішки, тримаючи в руках прапори України, зустрічали Героя «живим коридором».

Невимовний гіркий біль сльозами котився обличчями рідних та близьких, коли кортеж Петра востаннє наблизився до батьківської хати. Тут навколішки священнослужителі та всі присутні помолилися за душу спочилого Героя.

Поховали воїна з усіма військовими почестями на Борохівському кладовищі.

Фото без описуФото без опису

Наша країна, наша громада втрачає найкращих…

Вічна шана і Слава, доземний уклін нашому Герою за подвиг.