У Підгайцях поховали нацгвардійця Віктора Ляшука, який загинув під Роботине

Дата: 12.06.2024 15:43

11 червня 2024 від рідного дому у Підгайцях до церкви та місця вічного спочинку провести Віктора Ляшука прийшли його друзі, сусіди, односельці, військовослужбовці Нацгвардії, керівництво громади.

Прощальна церемонія пройшла за всіма традиціями, які притаманні для поховання Героя.

Траурний кортеж люди зустрічали, схилившись на коліна, а дорогу встелили квітами.

Фото без описуФото без опису

Горе, сльози, туга, невимовний біль від втрати Героя-батька, сина, чоловіка, побратима, друга ще довго не згасне у серцях людей, а пам'ять про подвиг захисника, який віддав життя за Батьківщину житиме вічно.

Відспівали Віктора Ляшука у Свято-Михайлівському храмі с. Підгайці.

Поховали Героя на кладовищі у рідному селі. Найменшій донечці Героя вручили прапор України. Військовослужбовець Нацгвардії розповів, що: "Віктор є справжнім Героєм, який загинув зі зброєю в руках. Це командир, який вів за собою особовий склад в бій. Це Герой, який пішов захищати всіх нас, рятував життя своїх побратимів."

Віктор Ляшук народився та жив у селі Підгайці, тут він закінчив місцеву школу.

Олена Лівіцька, однокласниця Героя згадує його як одного з найспокійніших та найдобріших. "Віктор завше скромно і тихо усміхався, ніколи нікого не ображав".

Військовослужбовець пішов воювати від початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022, маючи за плечима понад 10-річний досвід служби за контрактом.

Життя старшого сержанта стрілецького взводу Західного ОТО НГУ обірвалося у віці 43 роки внаслідок мінометного обстрілу противника.

Без надійної опори та підтримки залишилися мати, дружина та двоє дітей Героя.

Вічна шана і слава Герою, Царство небесне і вічний спокій його душі.