Безкоштовний тренінг «Жіноче лідерство як ресурс розвитку громади»

Дата: 10.06.2024 10:52

Жінок Підгайцівської ТГ запрошують взяти участь у безкоштовному тренінгу «Жіноче лідерство як ресурс розвитку громади», під час якого розкажуть про роль жінок у житті громади, допоможуть розібратись у питанні, що спонукає жінок бути лідерками, розкрити потенціал та якості, які необхідні сучасним лідеркам.

Коли? 20 червня 2024 року. О котрій? 10.00. Яка тривалість? 4 години. Де? с. Підгайці, вул. Шкільна, 30

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/Qq4ieRRER8vtWwPe9.

Будьте проактивними – набагато краще спробувати та проаналізувати невдачу, ніж жалкувати через несміливість.

Тренінг проходитиме у межах проєкту «Я мрію, я можу, я роблю!», який реалізовується ГО «Ґендерний креативний простір» у рамках проєкту «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення і розвитку», що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади за підтримки Acted Україна.

Програма тренінгу