12 жінкам Підгайцівської громади надали почесне звання «Мати-героїня»

Дата: 05.06.2024 15:54

4 червня в стінах Луцької районної військової адміністрації урочисто вітали жінок-матерів з різних куточків Луцького району.

Серед них, почесне звання "Мати-героїня" від президента України отримали 12 жінок - жительок Підгайцівської громади: Ковальчук Світлана, Мороз Наталія, Денисюк Мирослава, Оніщук Тетяна, Лось Анна, Онищук Олена, Прус Тамара, Мосійчук Тамара, Гуляр Надія, Куницька Ольга, Маковська Лідія, Бречко Наталія.

Нагадаємо, відзнаку присвоюють жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, з врахуванням вагомого особистого внеску у їх виховання, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Особисто привітали жінок та вручити відзнаки заступниця голови райдержадміністрації Алла Ганіч, голова Луцької районної ради Тетяна Павлова-Багрійчук, Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк.

"Подвиг материнства важливо шанувати, адже ця, на перший погляд, буденна праця потребує колосальних зусиль, самовіддачі та щирої любові. Щиро вітаємо наших Героїнь з відзнаками. Доземний уклін, шана і вдячність Вам, любі Матусі!", - розповів Підгайцівській сільський голова Юрій Семенюк.