Для тварин Луцького зоопарку у Романові заготовили 8 тон якісного лугового сіна

Дата: 04.06.2024 15:45

Співпраця Підгайцівської сільської ради, Романівського старостату та Луцького звіринця продовжується.

Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк розповів, що староста Романівського округу Віктор Ковжук із задоволенням підтримує таку ініціативу, адже в період сінокосу є можливість допомагати.

Підтримує таку корисну справу також директор Комунальне Підгайці Михайло Котов, надаючи необхідну техніку та персонал.

Вже четвертий рік поспіль наприкінці весни  у Романівському старостаті працівники комунального підприємства, жителі с. Романів, ТзОВ "Романів" заготовляють сіно з природного сінокосу для тварин Луцького зоопарку.

У звіринці проживають майже 2 000 тварин, а лугове якісне Романівське сіно використовують для годівлі копитних тварин: оленів, лам, альпак, бізонів та інших.

Сіно викошують, сушать, тюкують та доставляють у звіринець.

Натомість для дітей Підгайцівської громади у Луцькому зоопарку проводять безоплатні екскурсії.