Вітаємо з завершенням навчального року!

Дата: 31.05.2024 11:18

Дорогі учні! Шановні освітяни, батьки!

Ось і завершився ще один непростий воєнний навчальний рік.

В останні дні весни у закладах освіти громади віддзвеніли шкільні дзвоники та прозвучали мелодії випускних вальсів.

Щиро вітаємо всіх із закінченням навчального року!

Дякуємо нашим мужнім воїнам, які неймовірними зусиллями стримують навалу агресора, щоб всі ви могли навчатися та досягати успіхів.

Дякуємо Вам,за вагомі досягнення та успіхи з предметних навчальних олімпіад та спорті, за терпіння і невтомну працю, окрема подяка за волонтерство. Ви — приклад стійкості, відповідальності та патріотизму.

Щиро зичимо усім нам - якнайшвидшої Перемоги!

Усім школярам бажаємо гарно відпочити та набратися сил на канікулах, а нашим випускникам - успішно скласти вступні випробування, здобути бажану професію та розпочати самостійне доросле життя у вільній, незалежній Україні.

Сільський голова, виконавчий апарат та депутатський корпус Підгайцівської сільської ради.