Відбувся дитячий фестиваль спорту з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей

Дата: 29.05.2024 16:04

28 травня у селі Лище відбувся дитячий фестиваль спорту з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей Підгайцівської територіальної громади.

Участь у ньому взяли школярі з ліцеїв та гімназій громади.

Під час проведення змагань, найкращих спортсменів визначали у метанні на дальність м’яча, дартсі, бігу на 60 метрів, перетягуванні линви, спортивних естафетах.

На відкриття фестивалю завітали Олександр Бубнюк - майстер спорту з боротьби, член збірної команди України, переможець кубку Європи з дзюдо та голова ГО «Волинська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Грицуняк Олександр, який подякою відзначив організаторів фестивалю.

Фото без описуФото без опису

Вчителі фізкультури сформували команди юних спортсменів, які завзято боролись у спритності, витривалості, кмітливості та командній боротьбі.

У загальнокомандному заліку переможні місця розподілились наступним чином:

Серед ліцеїв:

І місце - Підгайцівський ліцей;

ІІ місце - Лищенський ліцей;

ІІІ місце - Піддубцівський ліцей.

Серед гімназій:

І місце - Крупівська гімназія;

ІІ місце - Гаразджанська гімназія;

ІІІ місце - Хорлупівська гімназія.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради.

Щиро вітаємо юних спортсменів, бажаємо подальших успіхів!