Оголошення про проведення містобудівного моніторингу

Дата: 27.05.2024 16:25

Відповідно до статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14 грудня 2021 року №333)», відділ містобудування та архітектури Підгайцівської сільської ради інформує про початок проведення містобудівного моніторингу Генеральних планів с. Струмівка, с. Гаразджа, с. Піддубці та початок підготовки аналітичного звіту.

Відділ містобудування та архітектури Підгайцівської сільської ради починає збір вихідних даних до аналітичного звіту містобудівного моніторингу. З метою вивчення громадської думки пропонуємо подавати пропозиції щодо необхідності здійснення моніторингу об’єктів містобудування та розвитку с. Струмівка, с. Гаразджа, с. Піддубці

Пропозиції громадськості приймаються з 27.05.2024 року до 10.06.2024 року (з приміткою в темі листа «містобудівний моніторинг») фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення). Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

 у письмовому вигляді за адресою: 45602, Волинська область, Луцький
район, село Підгайці, вул. Шкільна, 30
 у електронному вигляді на електронну адресу: srada@pidgayci-
gromada.gov.ua

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються. Анонімні пропозиції не розглядатимуться!

Відділ містобудування та архітектури Підгайцівської сільської ради.