На благодійному ярмарку в Крупі зібрали майже 30 тисяч гривень на ЗСУ

Дата: 27.05.2024 15:44

Доброчинна подія у селі Крупа Підгайцівської громади об'єднала учнів, вчителів та батьків гімназії села Крупа, Крупинського НРЦ та ДНЗ "Крупинка".

Фото без описуФото без опису

На ярмарку можна було придбати солодощі та вироби ручної роботи.

Фото без описуФото без опису

Вже стало доброю традицією під час проведення ярмарку пригощати присутніх духмяним бограчем та кулішем, який цьогоріч приготували сім'ї Будчук, Концемал та Серединських.

Гості могли насолодитися переглядом цікавої концертної програми у виконанні талановитих артистів.

На подію завітала в.о. начальниці відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Зінкевич, яка подякувала організаторам: "Дякую за чудове благодійне дійство, яке організували у селі Крупа. Чудовий ярмарок, смачна польова кухня й позитивний настрій панували на шкільному подвірʼї! І все це - задля донатів для наших ЗСУ! Дякую всім, хто підтримує воїнів!