Актуалізувати облікові дані військовозобов’язаних можна у ЦНАПі Підгайцівської громади

Дата: 23.05.2024 15:38

У Центрі надання адміністративних послуг Підгайцівської сільської ради запрацювала нова послуга «Актуалізація даних військовозобов’язаних».

✅Для отримання послуги можна звернутись у ЦНАП с. Липини (вул. Центральна, 7), територіальний підрозділ у с. Підгайці (вулиця Шкільна, 30) віддалені робочі місця у селах: Борохів, Звірів, Лище, Піддубці, Романів.

➡️Відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» уточнити свої облікові дані можна через центри надання адміністративних послуг або електронний кабінет призовника, військовозобов’язаного, резервіста, або у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем свого перебування або знаходження.

☎️Тел. для довідок: +380501326979

Військовозобов’язані можуть оновити через центри надання адмінпослуг такі дані про себе:

– ПІБ;

– Адресу фактичного проживання;

– Номер телефону;

– Електронну пошту (якщо є).

Для цього потрібно мати з собою паспорт (або пред’явити документи із цифрового застосунку «Дія») та РНОКПП.

Нагадуємо, що оновити свої дані військовозобов’язані можуть окрім ЦНАПів через мобільний застосунок Міноборони «Резерв+» чи у ТЦК та СП.