«Тобі - найріднішій у світі"» - у день жінок мироносиць у Підгайцях відлунав святковий концерт

Дата: 21.05.2024 08:53

З нагоди Дня матері та для всіх жінок, у Підгайцівському будинку культури у віршах, піснях та танцях линула в зал щира любов та ніжність талановитих дітей з аматорських колективів громади.

Декорації сцени та акторська майстерність артистів на якусь мить перенесли глядачів у неймовірний світ раннього дитинства та подарували щирі емоції від імпровізації найбільшого дару Небес - материнства.

Зі сцени будинку культури подарували свої вітання у творчих номерах талановиті колективи з усієї громади.

Фото без описуФото без опису

Щемливими та до сліз зворушливими були виступи дошкільнят та наймолодших артистів, дуету донечки Тетянки та мами Тетяни Горбач.

А прослухавши потужний вокал та глибокий зміст пісні "Материнська любов" у виконанні Ігоря Левчука, кожен усвідомив, що мати завжди залишиться тією людиною, котра зрозуміє та приголубить.

Неймовірні пісні, які виконавці зі сцени присвятили матерям вразили та зігріли серця всіх присутніх, нагадавши про важливість материнської любові.

Усі учасники концерту мали можливість насолодитися виставкою квітів та різнобарвною колекцією фіалок від Наталії Шковелюк.

Працівники бібліотек-філій підготували у холі БК виставку "Український віночок" та розповіли відвідувачам події про значення його кожної квітки.

На завершення святкового концерту, потужним співом потішив глядачів у залі Заслужений народний ансамбль пісні і танцю України "Колос".

Дякуємо Збройним Силам України за можливість проведення такого чудового свята!