Два мільйони спрямують на підтримку обороноздатності: у Підгайцівській громаді відбулась позачергова сесія

Дата: 20.05.2024 12:21

17 травня відбулось пленарне засідання позачергової 38-ї сесії Підгайцівської сільської ради 8-го скликання.

Депутатський корпус прийняв ряд важливих рішень.

✅Залишки загального та спеціального фонду місцевого бюджету минулого бюджетного періоду у сумі 2млн. грн вирішили спрямувати на ЗСУ, зокрема на надання субвенцій військовим частинам на закупівлю інженерного майна, облаштування державного кордону та придбання FPV дронів.

✅Згідно ряду прийнятих рішень, Комунальне підприємство при Підгайцівській сільській раді здійснюватиме нарахування за полив присадибних ділянок населенням Підгайцівської сільської ради при відсутності індивідуальних (квартирних) засобів обліку води, відповідно до затверджених норм води на одного абонента:

5 літрів/добу на 1 м.кв. площі,

5 літрів * 30 днів*100 м.кв. = 15000 л = 15 м. куб/місяць на одного абонента;

Вказана норма встановлюється з червня по серпень включно.

Також, рішенням сесії зобов’язали Комунальне підприємство при Підгайцівській сільській раді застосовувати поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води відповідно до рішення виконавчого комітету Підгайцівської сільської ради від 24.02.2022 № 6 «Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води», що становить 6,4 м3 (норма споживання на одну особу в місяць).

✅До лав депутатського корпусу приєдналася та взяла участь у своєму першому пленарному засіданні сесії Лошак Ірина Віталіївна, яка приступила до виконання своїх депутатських повноважень.