«День цивільного захисту»: у найбільшій сільській школі Волині дітей вчили діяти зібрано та рішуче у випадку виникнення надзвичайних ситуацій

Дата: 17.05.2024 15:54

Фото без описуФото без опису

Волинські піротехніки, пожежники, фахівці ДСНС з радіаційної безпеки та першої медичної допомоги провели навчання дітей правилам мінної, пожежної, радіаційної безпеки, правилам надання першої медичної допомоги.

Фото без описуФото без опису

Рятувальники розповіли школярам та дорослим правила та алгоритми дій, які рятують життя у разі виникнення надзвичайних ситуацій та показали як виглядають вибухонебезпечні предмети.

Фото без описуФото без опису

Також, дітям продемонстрували спеціальне спорядження працівників ДСНС та ознайомили з приладами, які рятувальники використовують у роботі.

Особлива увага найменших учнів під час проведення Дня Цивільного захисту та з нагоди "Тижня безпеки дорожнього руху" була привернута інспекторами ювенальної превенції дотриманню правил дорожнього руху на прилеглій до закладу освіти території.

Фото без описуФото без опису

Поліцейські у супроводі ігрового поліцая бобра провели учнів 1-2 класів вулицями навколо школи, наочно демонструючи правила пішоходів та роз'яснюючи дорожню розмітку та дорожні знаки.

Дякуємо всім службам за роботу!