У День Вишиванки у Підгайцях вчилися фінансової грамотності

Дата: 16.05.2024 15:52

В рамках участі у партнерському проєкті ГО «Ґендерний креативний простір» - «Я мрію, я можу, я роблю!» та Міністерства міжнародних справ Канади за підтримки Acted Україна «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення і розвитку» у Підгайцівській сільській раді відбувся тренінг «Фінансова грамотність: як її розуміти і використовувати у повсякденному житті».

Досвідчена тренерка, доцент кафедри міжнародних відносин Луцького національного технічного університету Оксана Урбан розповіла учасникам тренінгу про сучасні механізми прийняття різних фінансових рішень та про закономірності покращення фінансового благополуччя.

У жвавій дискусії присутні мали нагоду подолати та пропрацювати різні стереотипи, переконання та блоки в фінансах та отримати поради щодо досягнення фінансового успіху.

ГО "Ґендерний креативний простір" / Gender creative space

Acted