Відомі переможці І етапу огляду-конкурсу екологічних театрів «Екологічний вітер. Поширюючи свідомість українця»

Дата: 15.05.2024 16:48

Серед закладів освіти громади відбувся конкурс екологічних театрів, покликаний активізувати екологічний рух та привернути увагу суспільства до екологічних проблем регіонів.

Приємно відзначити, що такі нетрадиційні форми роботи учнівських колективів у русі за екологічну безпеку щороку набувають все більшої актуальності та розширюють коло учасників, талантів та обдарувань.

Тож, цьогоріч переможцями І етапу огляду-конкурсу екологічних театрів «Екологічний вітер. Поширюючи свідомість українця» стали:

Серед закладів загальної середньої освіти :

💠І місце: команда екологічного театру «Лісова пісня» Крупівської гімназії Луцького району Волинської області (керівник: Коцун Анна Георгіївна);

💠 ІІ місце: команда екологічного театру «Екодрайв» Романівського ліцею Луцького району Волинської області ( керівник: Щебет Вікторія Іванівна, Бондар Альона Олександрівна);

💠ІІІ місце: команда екологічного театру «Пульс» Липинського ліцею Луцького району Волинської області ( керівник: Шинкарук Оксана Миколаївна).

Серед закладів дошкільної освіти:

💠І місце: Звірівський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» с.Звірів, Луцького району, Волинської області (керівник Гуменюк Оксана Володимирівна);

💠І місце: Лищенський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Іскринка» с.Лище, Луцького району, Волинської області (керівник Карпюк Тетяна Василівна);

💠ІІ місце: Підгайцівський заклад дошкільної освіти «Малятко» с.Підгайці, Луцького району, Волинської області (керівник Сапожник Анна Олексіївна);

💠 ІІІ місце: Піддубцівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Радість» с.Піддубці, Луцького району, Волинської області (керівник Романюк Оксана Володимирівна);

💠ІІІ місце: Липинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Оленька» с.Липини, Луцького району, Волинської області (керівник Малецька Світлана Григорівна).

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Щиро вітаємо всіх учасників та призерів конкурсу, дякуємо вам за майстерність, старання та активну громадянську позицію. Зичимо успіхів у наступному - обласному етапі конкурсу-огляду екологічних театрів.