12 дітей пільгових категорій оздоровилися у міжнародному дитячому центрі «Артек»

Дата: 15.05.2024 16:44

Три тижні весни у мальовничому місці провели дітлахи з Підгайцівської громади.

Путівки на оздоровлення дітей соціально вразливих категорій – із малозабезпечених сімей, дітей загиблих або зниклих безвісти Героїв надав Департамент соціальної та ветеранської політики ОДА.

Керівник відділу соціального захисту населення Підгайцівської сільської ради Катерина Голубович супроводжувала хлопців та дівчат, чиї батьки надали згоду на відпочинок в київському «Артеці».

Цьогоріч, географія учасників охопила села: Лище, Воротнів, Крупу, Струмівку, Липини, Звірів, Піддубці та Гаразджу.

На три тижні у таборі для дітей створили унікальний простір з насиченою програмою.

Кожен мав можливість пізнати свій внутрішній потенціал, розвинути особисті якості та проявити таланти, навчитися самостійності, впевненості в собі та покращити стан ментального здоров'я.

Діти зарядилися позитивом та гарними емоціями.