До Дня Європи у Підгайцівській громаді нагородили переможців конкурсу дитячої поезії та малюнків «Якою я бачу європейську Україну»

Дата: 10.05.2024 14:16

Школярі закладів освіти громади отримали чудову можливість напередодні Дня Європи висловити свої думки щодо європейського вектора розвитку України у малюнках та авторській поезії.

Фото без описуДіти з різних куточків громади проявили свою творчість, оригінальність та креативність, а компетентне журі в результаті тривалих обговорень та ретельних оцінок, зробили свої висновки.

Фото без описуФото без опису

10 березня в приміщенні Молодіжного простору «КЛЮБ» у селі Підгайці відбулось урочисте вручення призів та дипломів переможцям:

У номінації «Європейська Україна у малюнках» 1 вікова категорія (6-10 років):

💠І місце - Драницьку Марію, ученицю Піддубцівського ліцею, керівник Олех Зіна Павлівна.

💠ІІ місце - Грицкевич Діану, ученицю Романівського ліцею, керівник Щебет Вікторія Іванівна.

💠ІІІ місце - Долю Антоніну, ученицю Звірівської початкової школи, керівник Супрунець Світлана Олексіївна.

2 вікова категорія (11-13 років):

🔷І місце - Гарай Діану, ученицю Липинського ліцею, керівник Маслей Світлана Олександрівна.

🔷ІІ місце - Шульженко Анну, ученицю Гаразджанської гімназії, керівник Кухарчук Юлія Володимирівна.

🔷ІІІ місце - Календу Анну, ученицю Борохівської гімназії, керівник Власюк Світлана Володимирівна, Оксенюка Тараса, учня Піддубцівського ліцею, керівник Целєва Олена Анатоліївна.

3 вікова категорія (14-17 років):

🔹І місце - Андросюк Богдану, ученицю Романівського ліцею, керівник Щебет Вікторія Іванівна.

🔹ІІ місце - Феш Меланію, ученицю Гаразджанської гімназії, керівник Кухарчук Юлія Володимирівна.

🔹ІІІ місце - Коваленко Дарину, ученицю Піддубцівського ліцею, керівник Целєва Олена Анатоліївна.

У номінації «Європейська Україна у віршах»:

1 вікова категорія, І місце- Єрохін Іван, учень Піддубцівського ліцею, керівник Романюк Валентина Арсенівна та Глущенко Вероніка, учениця Піддубцівського ліцею, керівник Оверчук Вікторія Ігорівна.

2 вікова категорія: І місце: Берднікова Софія, учениця Романівського ліцею, керівник Берднікова Альона Вікторівна.

ІІ місце - Слюсарчук Олександра, учениця Липинського ліцею, керівник Левчук Олеся Сергіївна.

ІІІ місце - Кулакова Влада, учениця Романівського ліцею, керівник Пальоха Валентина Вікторівна.

3 вікова категорія:

ІІ місце - Малий Анастасія, учениця Липинського ліцею, керівник Левчук Олеся Сергіївна, Терєхова Анна, учениця Піддубцівського ліцею, керівник Чабарай Ольга Михайлівна.

Керівниця Євроклубу "Сузір'я" Піддубцівського ліцею Ольга Чухілевич розповіла присутнім у залі про Євроклуб та його партнерів з Європи, які активно підтримують діяльність осередку. Зокрема, представництво Євросоюзу в Україні, стало спонсором цінних подарунків  для переможців конкурсу «Якою я бачу європейську Україну».

Фото без описуФото без опису

Почесна гостя події - координаторка Центру європейської інтеграції в інформаційному центрі ЄС при Волинському національному університеті ім. Лесі Українки, кандидат географічних наук, викладач факультету міжнародних відносин Романюк Наталія Іванівна розповіла проєвропейському активу учнівської молоді Підгайцівської громади про історичні аспекти, перспективи Євроінтеграційних процесів в Україні та детально зосередила увагу молоді на Європейських цінностях.

Переможці конкурсу продекламували авторські вірші, головною думкою яких було їхнє особисте бачення європейської України.

Фото без описуФото без опису

Кульмінацією теплої зустрічі, з нагоди Дня Європи, стало вручення дипломів та цінних подарунків переможцям конкурсу дитячої поезії та малюнків, подяк їх наставникам.

Фото без описуФото без опису

" Щиро вітаємо переможців, дякуємо педагогам, які відгукуються, які спонукають дітей розвиватися різносторонньо, зокрема у напрямку європейських цінностей. Для наших обдарованих діток це додаткова мотивація. Пам'ятаймо якою ціною нам дається прагнення бути Європейською країною, відстоювати свободу як однієї з головних європейських цінностей. Слава нашим захисникам, нашим мужнім воїнам", - підсумувала в.о. начальниці відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Зінкевич.