Навчально-польові заняття з предмету «Захист України» провели для старшокласників громади

Дата: 09.05.2024 16:02

З 8 по 9 травня 2024 року на базі «Юний турист» с. Лище проходили навчально-польові збори з учнями 11-х класів закладів загальної середньої освіти Підгайцівської сільської ради.

Фото без описуФото без опису

Тактична, вогнева підготовка, страйкбол, метання гранати, основи медичних знань, військова топографія з елементами орієнтування, керування дронами - основні напрямки, в яких учні пропрацювали свої теоретичні знання та практичні навички з предмету "Захист України" та допризовної підготовки.

Фото без описуФото без опису

"Спілкуючись з молоддю, за результатами проведення польових зборів, ми зрозуміли, що дітям було цікаво та повчальною. Таке навчання є перспективним сьогодні, особливо вправляння з дронами, аеророзвідка. Дякуємо за співпрацю в проведенні цих зборів нашим партнерам Волинському обласному центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства, інструкторам ГО "Осередок тактико-спеціальної підготовки "Вовки Волині" та ДФТГ "Підгайці",- розповіла в.о. начальниці відділу освіти культури молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Світлана Зінкевич.

Волинський центр національно-патріотичного виховання,туризму і краєзнавства

ГO «Осередок тактико-спеціальної підготовки «Вовки Волині»

ДФТГ Підгайці #1

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівськоі сільської ради