Орденом "За мужність" III ступеня нагороджено військовослужбовця з Підгайцівської громади Сидляра Володимира Івановича (посмертно)

Дата: 08.05.2024 16:31

Президент України посмертно нагородив орденом "За мужність" III ступеня військовослужбовця з Підгайцівської громади Сидляра Володимира Івановича.

Фото без описуФото без опису

Нагороду представник ТЦК та СП під час мітингу-реквієму до Дня пам'яті та примирення вручив дружині Героя Сидляр Наталії Михайлівні.

Житель села Пальче Підгайцівської громади, уродженець села Журавичі, 1980 року народження, Володимир Сидляр загинув 28 червня 2023 року в зоні бойових дій на Запорізькому напрямку, поблизу населеного пункту Червона Криниця від проникаючого осколкового поранення у тулуб.

Дякуємо нашому Захиснику за мужність, героїзм та боротьбу за Україну. Ми завжди будемо пам’ятати і шанувати його внесок у нашу Перемогу!

Слава нашим Героям! Слава Україні!