ЗАПРОШУЄМО НА ІІ ФОРУМ МЕДИЧНИХ ІННОВАЦІЙ «ЗДОРОВА ВОЛИНЬ»

Дата: 07.05.2024 11:23

ЗАПРОШУЄМО  НА ІІ ФОРУМ МЕДИЧНИХ ІННОВАЦІЙ «ЗДОРОВА ВОЛИНЬ», ЩО ПРОВОДИТЬСЯ В РАМКАХ ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ “ЛІКАРІ ТА МЕДСЕСТРИНСТВО: ТРАНСФОРМАЦІЯ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПОСТВОЄННЕ ВІДНОВЛЕННЯ”

17 травня 2024 року

Україна, м. Луцьк

РЦ “Промінь”, просп. Грушевського, 2

Організатори: Міністерство охорони здоров’я України, КЗВО “Волинський медичний інститут”, Кластер медичних інновацій, Агенція регіонального розвитку Волинської області, ТОВ “Askep.net”, MISU,  за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Швеції в межах впровадження проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення».

Партнери:

Волинська обласна рада, Волинська обласна державна адміністрація, управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Луцький національний технічний університет, Волинська православна богословська академія, БФ «Суцвіття нації»

Учасники отримають сертифікати безперервного професійного розвитку (БПР) із зазначенням обсягу: для медичних працівників 10/20/30 балів (вільний слухач/стендова доповідь/доповідь). Для науково-педагогічних та педагогічних працівників передбачено 12 академічних годин (участь із доповіддю) або 6 годин (для вільних слухачів).

Реєстрація

Реєстрація в Google-forms для всіх учасників триває до 15 травня 2024 року включно за посиланням: https://forms.gle/sAPJef2Jswt6Wyyk8