Вітання з Великоднем !

Дата: 05.05.2024 04:40

Шановні жителі Пігайцівської громади!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть наші найщиріші вітання!

Сердечно бажаємо Вам Божого благословення, здоров’я і добробуту.

У цей Величний день ми у спільній молитві просимо Всевишнього про Мир в Україні.

Щиро віримо у перемогу добра над злом, просимо Господа про радість і благодать для України, про якнайшвидше  повернення наших захисників додому.

Зичимо сімейного затишку та благополуччя у родинах, оптимізму, терпіння та мудрості, непереможного духу та віри у краще.

Зичимо мужності, сили нашим воїнам і Божого захисту на всіх їхніх шляхах і у всіх випробуваннях.

Хай Великдень залишається у наших серцях щодня як символ віри, доброти, незламності, справедливості, жертовності.

Христос воскрес!
Воістину воскрес!

З повагою, сільський голова Юрій Семенюк, виконавчий комітет, депутатський корпус Підгайцівської сільської ради.