Прибирання та озеленення: у громаді проходять традиційні передсвяткові толоки

Дата: 01.05.2024 16:05

Вже традиційно, напередодні Великодня, колективи закладів освіти, жителі громади, працівники комунальних закладів, старостатів збираються у різних локаціях, щоб причепурити та оновити зелені зони, сквери, алеї, громадські місця.

Приємно, коли діти під керівництвом дорослих стають дизайнерами шкільного простору, отримуючи при цьому позитивні емоції, відчуття краси й добра.

Фото без описуФото без опису

Дякуємо педагогам та керівникам закладів освіти, які таким чином підходять до виховання і навчання молодого покоління.

Фото без описуФото без опису

Великий перелік робіт, аби села до головного християнського свята Великодня мали охайний вигляд, здійснюють працівники Комунальне Підгайці: наводиться лад на цвинтарях, ліквідовуються стихійні сміттєзвалища, фарбуються об’єкти загального користування, коситься трава на центральних вулицях, парках, дитячих майданчиках та стадіонах, формуються узбіччя доріг тощо.

Фото без описуФото без опису

Але, що б ми не робили, щодня дякуємо нашим Збройним силам за захист, за наше сьогодення та майбутнє, за можливість всім спільно робити нашу громаду чистою напередодні Великодня.