Готуємося до Великодня, підтримуючи ЗСУ: у громаді провели благодійні майстер-класи для дітей

Дата: 29.04.2024 11:35

Напередодні чудового весняного свята Великодня у КЗ "Центрі культури, туризму, молоді та спорту" провели серію благодійних майстер-класів для дітей із розпису пасхальної атрибутики.

Спільними зусиллями вдалося назбирати 9 тис. грн, які вирішили спрямувати на закупівлю матеріалів для виготовлення маскувальних сіток на ЗСУ.

Малеча з Лища, Воротнева, Підгайців, Піддубців, Крупи, Липин, Романова мали змогу виявити свій творчий потенціал та оригінально розмалювати символи Великодня.

Гіпсові фігурки у вигляді кроликів та крашанок працівники культури громади виготовили власноруч. Майстер-класи при закладах освіти та культури громади провела працівниця Центру культури Анна Левчук.

Фото без описуФото без опису

"Розмальовані великодні сувеніри діти принесли до своїх домівок. Сподіваємось, вони стануть приємною складовою святкового настрою напередодні Великого Свята. Ми дякуємо батькам за донати та щиро бажаємо, щоб ці сувеніри та радісна, передсвяткова атмосфера, в якій діти їх виготовляли, наповнили ваші будинки чистою, світлою, радісною енергією", - розповіла директорка КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради Тетяна Ковжук.