На Волині реалізовують унікальний проєкт для дітей

Дата: 24.04.2024 14:36

Львівський центр соціальних послуг та реабілітації «Джерело» спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) запустили проєкт, метою якого є підтримка сімей, які виховують дітей з інвалідністю чи труднощами розвитку в тому числі внутрішньо переміщених у Львівській, Волинській та Закарпатській областях.

Хто може отримати допомогу:

• Діти від 0 до 18 років, які мають труднощі розвитку або інвалідність;
  • Діти з віддалених районів областей, які не мають доступу до спеціалізованих послуг;
  • Діти з інвалідністю та труднощами розвитку, які не мають або втратили допоміжні засоби;
  • Батьки, які виховують дітей з інвалідністю та труднощами розвитку і потребують психологічної підтримки та консультації.

На яку допомогу можна розраховувати:

✅Консультації вузьких спеціалістів (фізичний терапевт, фахівець з комунікації, психолог);

✅Інформаційна підтримка сімей про доступні ресурси та послуги в громадах для дітей з інвалідністю та труднощами розвитку;

✅Психологічна підтримка батькам, які виховують дітей з інвалідністю та труднощами розвитку;

✅Підбір допоміжних засобів (наприклад слухові апарати, окуляри, крісла колісні, ходунці, милиці, ортопедичне взуття та інше);

✅Консультацію щодо покращення доступності та забезпечення безбар’єрності середовища;

✅У разі необхідності мобільна команда фахівців виїжджатиме у віддалені райони.

Щоб отримати допомогу необхідно звернутись до координатора програми у одному з перелічених регіонів.

Волинська область:

Благодійний фонд «Синергія дії»

м. Луцьк, пр. Соборності, 18

тел. 067 31 59 256

Львівська область:

Львівський центр соціальних послуг та реабілітації «Джерело»

м. Львів, пр. Червоної Калини, 86А

тел. 093-220-92-35

Закарпатська область:

Медико-соціальний ресурсний центр «Дорога життя»

м. Ужгород, вул. 8-Березня, 46/В

тел. 067 5212905