Допризовники закладів освіти Підгайцівської громади захищали честь Луцького району на рівні області

Дата: 23.04.2024 14:52

З 18 по 20 квітня на базі Луцького військового ліцею проходили обласні змагання серед допризовної молоді.

Команда Підгайцівської ТГ, як переможці першості Луцького району, представляли громаду на рівні Волині.

10 допризовників демонстрували свою фізичну підготовку у 7 видах спорту:

✅ Біг 100 м;

✅ Біг 3000 м.;

✅ Підтягування на перекладині;

✅ Подолання смуги перешкод;

✅ Плавання;

✅ Стрільба з пневматичної гвинтівки;

✅ Метання гранати.

У КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради розповіли, що наші спортсмени гідно представили Луцький район, показавши гарні результати.

Кондратюк Захар з Романівського ліцею став найкращим в області у метанні гранати, а Ціхоцький Микола з Лищенського ліцею - третім у бігу на 100 метрів.

Серед найсильніших допризовників області наші спортсмени вибороли 5 загальнокомандне місце.

Вітаємо спортсменів та їх наставників. Наші хлопці вкотре довели, що найсильніші козаки з Волині.