Підгайцівська громада продовжує активно підтримувати Сили оборони України

Дата: 22.04.2024 16:56

60 одиниць техніки військовослужбовцям загальнрою вартістю понад 4,5 млн спрямують в підтримку обороноздатності.

Підгайцівська громада продовжує активно підтримувати Сили оборони України для подолання ворожої агресії та ефективного захисту наших воїнів на лінії фронту.

Коштом місцевого бюджету були придбані:

✅FPV дрони SAG-10/II;

✅Портативні радіоелектронні засоби протидії БпЛА КВЕРТУС AD COUNTER FPV BACKPACK;

✅Квадрокоптери різних технічних конфігурацій: DJI Mavic 3 Fly More Combo, DJI Mavic 3T Thermal, DJI Mavic 3 PRO, DJI Mavic 3.

Ситуація на лінії розмежування формує потреби та запити військових частин, на які сільська рада намагається якнайшвидше реагувати та здійснювати закупівлі для якісного підсилення підрозділів, де несуть службу наші воїни-земляки.

Сподіваємось, чергова партія безпілотників та РЕБ, що невдовзі попрямують у різних напрямках допоможуть знищити якнайбільше ворогів та захистити військовослужбовців ЗСУ.