У Підгайцівській громаді працюватимуть медики «Території здоров'я»

Дата: 22.04.2024 13:22

Фото без опису23 квітня  об 11:00 у селі Лище відбудеться подія «Території здоров'я», приурочена до Європейського тижня імунізації 2024 року.

Місце: Луцький район, с.Лище, вул. Центральна, 81 (на подвір'ї будинку культури, біля амбулаторії).

У програмі заходу, метою якого є популяризації здорового способу життя, здорового харчування, наближення медичних послуг до населення, підвищення обізнаності про важливість імунізації та запобігання інфекційних та неінфекційних захворювань передбачено:

✅- медичні консультації (сімейним лікарем, медичною сестрою);

✅- визначення рівня глюкози в крові;

✅- вимірювання артеріального тиску;

✅- швидкий тест на COVID-19;

✅- швидкий тест на ВІЛ/СНІД;

✅- швидкий тест на гепатити В і С;

✅- дерматоскопія (діагностика родимок та новоутворень на шкірі);

✅- вимірювання індексу маси тіла.

Працюватиме локація вакцинації (автобус), де можна буде здійснити щеплення від хвороб згідно з національним Календарем профілактичних щеплень (дифтерія, правець), щеплення проти COVID-19.

У програмі заходу передбачили майстер-класи з техніки миття рук та домедичної допомоги.

ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦКПХ