Насіння чотирьох видів сільгоспкультур отримали пільгові категорії громадян, ВПО з Підгайцівської громади

Дата: 17.04.2024 12:07

Помідори, кабачки, соняшник, салат "Айсберг": насіння чотирьох видів сільгоспкультур отримали пільгові категорії громадян, ВПО з Підгайцівської громади.

154 домогосподарства стали учасниками ініціативи «Насіння Перемоги» проєкту Всеукраїнської асоціації громад «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади», що реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Масштаб проєкту охопив всю територію України, адже організатори повідомили, що загалом надійшло понад 560 000 замовлень від людей. Переважну частину насіння спрямували для громад деокупованих та прифронтових областей.

Дякуємо Всеукраїнській асоціації громад (ВАГ) та міжнародним компаніям Bayer, Gowan Seed Company, Enza Zaden Syngenta за організацію та передачу насіння для домогосподарств Підгайцівської громади.

Сподіваємося, небо над нами буде мирним, а врожай щедрим. Разом до перемоги!

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО

Всеукраїнська асоціація громад