Дата: 15.04.2024 16:20

Серед лауреатів обласного літературно-мистецького свята імені Юліуша Словацького двоє призерів із Підгайцівської громади.

Мистецьке свято у 2023-2024 н.р. для учнів, які вивчають польську мову проходило 9 квітня 2024 р. на базі Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Демократичні цінності, боротьба за незалежність, європейські свободи, утвердження людської гідності - оскільки 2024 рік у Польщі оголошено роком Чеслава Мілоша, то учасники декламували один із його творів та твір сучасної або класичної поезії.

Юні декламатори з Підгайцівського та Лищенського ліцеїв продемонстрували високий рівень володіння польською мовою, розвинуті навички виразного читання, оригінальність в інтерпретації твору, методику, емоційність, артистичність, сценічну культуру.

У I віковій категорії на рівні області відзначили Кереб Артема (Підгайцівський ліцей, керівник Мартин Олеся), а у🎊 II віковій категорії - Антонюк Софію (Лищенський ліцей, керівник Прадун Олена).

Фото без описуФото без опису

За майстерне виконання та декламаторські здібності Артем Кереб отримав, також, відзнаку «Приз глядацьких симпатій» від товариства польської культури імені Єви Фелінської.

Мета мистецького свята - виявлення та підтримка обдарованих дітей, задоволення освітніх, культурних, духовних потреб польської національної меншини, зміцнення атмосфери толерантності й виховання поваги до різних культур і народів.

Вітаємо наших лауреатів та їх наставників, бажаємо подальшого розвитку та нових досягнень.